Sanallaştırma

Sanallaştırma

Nutanix

İşletmeniz İçin Lisanssız Sanallaştırma

Sanallaştırma artık BT yığınının ayrı ayrı lisanslanan, dağıtılan ve yönetilen karmaşık bir katmanı değildir. AHV Sanallaştırma, operasyonları kolaylaştıran güvenli, kurumsal sınıf bir sanallaştırma çözümü sunar.

AHV Sanallaştırma ile sanallaştırma yönetimi, Nutanix Bulut Platformu’nun basitliği ile birleştirilir – Her şeyi aynı konsoldan kolayca yönetebilirsiniz.

Fabrikada uygulanan en iyi güvenlik uygulamaları, ağ mikro segmentasyonu ve yerleşik yapılandırma denetimi ve düzeltmesi ile ekiplerinizin yükünü üzerinizden alabilirsiniz.

Müşteriler ve yapılan çalışmalar, AHV Sanallaştırma kullanmanın diğer sanallaştırma çözümlerinden daha iyi toplam sahip olma maliyeti sağladığını göstermektedir.

AHV Sanallaştırma sadece operasyonları kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda en zorlu kurumsal uygulamalar için Nutanix Bulut Altyapısında optimum uygulama performansı sunacak şekilde ayarlanmıştır.

Sanallaştırma

Dell EMC

Dell Technologies, Dell EMC olarak Bütünleşik Altyapı Çözümleri, Veri Koruma, Fiziksel Güvenlik & CCTV ve Yapısal Olmayan Veri için Isalon&ECS çözümleriyle pazarda yer alıyor. Bütünleşik altyapılar, şirketlerin bilgi işlem departmanlarına operasyonel karmaşıklığı ve riskleri azaltma konusunda yardımcı olur.

Storage
Hyper Converged
Object Storage
Backup Appliances

Sanallaştırma

HPE

Sanallaştırma ile BT operasyonlarını kolaylaştırın

Sanallaştırma, çeşitli iş yükleri için olağanüstü çeviklik ve esneklik sunar. Ancak bulut benzeri bir deneyim sunmak için gerekli altyapıyı el ile birleştirmek, sağlamak ve yönetmek karmaşık olabilir. Ayrıca genellikle önemli sermaye yatırımı ve ortamınızı yönetmek ve sürdürmek için özel becerilere sahip olmayı gerektirir.

HPE GreenLake uçtan buluta platform deneyimini edinin

İster veri merkezinizin sanallaştırılmış kapasitesini genişletmek isteyin, ister sanal makinelere ilk geçişi yapıyor olun, HPE GreenLake platformu, geleneksel bir donanım satın alımında göreceğinizden daha düşük bir toplam sahip olma maliyetiyle işletmenizin tamamen bir hizmet olarak talep ettiği esnekliği, çevikliği ve hızı sunar.

İster sanallaştırılmış iş yüklerini desteklemek için yalnızca şirket içi altyapıyı isteyin, ister üzerine gelip tıklayarak sağlama özelliğiyle VM’leri dakikalar içinde ayağa kaldırma özelliğini tercih edin, HPE GreenLake platformu, veri merkezinizde bir hizmet olarak dağıtılan ve sizin için yönetilen genel bulutun gücünü, hızını ve esnekliğini sunar. Ayrıca, maliyetler ve kaynak kullanımı konusunda olağanüstü görünürlüğe ve bunlar üzerinde kontrole sahip olacaksınız ve HPE, ihtiyaçlarınız geliştikçe yapılandırmanızı genişletmek için sizinle birlikte çalışır.

Lütfen ürünlerimizi deneyimlemek için Demo Talebinde bulunun.

Demo Talebi

Vision Solutions ürün ekipleriyle bir araya gelip sizin için nasıl çözümler yaratabileceğimizi deneyimlemek ister misiniz?