Veri Koruma ve Depolama

Veri Koruma ve Depolama

CommVault

CommVault, tek bir platform altında kurumsal düzeyde entegre ve
bilgi yönetim çözümü.

CommVault verilerinizi korumak, arşivlemek, analiz etmek, replikasyonunu
sağlamak veya son kullanıcı tarafındaki verilerin sürekli korunmasını sağlayan birleştirilmiş kod seviyesinde çalışan tek çözüm.

Intelligent Data Service Solutions
Data Protection Solutions
Disaster Recovery
Backup & Recovery
File Storage Optimizatiom
e-Discovery

Veri Koruma ve Depolama

Dell EMC

Dell Technologies, Dell EMC olarak Bütünleşik Altyapı Çözümleri, Veri Koruma, Fiziksel Güvenlik & CCTV ve Yapısal Olmayan Veri için Isalon&ECS çözümleriyle pazarda yer alıyor. Bütünleşik altyapılar, şirketlerin bilgi işlem departmanlarına operasyonel karmaşıklığı ve riskleri azaltma konusunda yardımcı olur.

Storage
Hyper Converged
Object Storage
Backup Appliances

Veri Koruma ve Depolama

Druva

Druva inSync, güvenli uç nokta veri yedekleyen, uç nokta aygıtlarda verileri koruyan ve çalışanların iş arkadaşlarıyla dosya paylaşımı yapmalarına olanak sağlayan tek çözümdür.

Ödüllü veri yedekleme: Laptop, Akıllı telefonlar ve tabletler için file backup.

Entegreli File Sharing & Collobration: Kurumsal düzeyde güvenlik, IT Policy yönetimi ve görünürlük.

Entegreli veri kaybı önleme (DLP): Veri şifreleme, jeo-izleme ile kullancıların yerini tespit edebilme ve uzaktan veri silme yetenekleri.

Gerçek zamanlı arama ve ayrıntılı veri kompozisyon raporları ile zengin data kavraması.

Druva'nın Özellikleri

inSync Global ile istemci taraflı deduplication (Veri tekilleştirme) sayesinde bant genişliği ve depolama alanından % 90 tasarruf edin. Tek bir uç nokta çözümü ile birleşik IT politikaları uygulayarak zaman ve emekten tasaruuf edin. Druva’nın esnek dağıtım seçeneklerini kullanarak bulut tabanlı veya on-premise (lokal üzerinde) dağıtım yapın Tüm uç nokta veri genelinde çalışanlar için henüz olmayan müdahaleci deneyimli birleşik çözüm sunun.

Kullanıcıların verilerini çalışma yerlerinde koruyun: Kullanıcıların yedeklerini zayıf WI-FI veya hücresel veri üzerinden alabilirsiniz.

Veri ihlali ve sızıntıyı önlemek: inSync, DLP çözümlü uç backup, yer tespiti, aygıt silme ve aygıt şifreleme özellikleri sayesinde kapsamlı veri koruma sağlar.

Druva inSync, birleşik kurumsal ödüllü uç nokta yedekleme, file sharing ve DLP (Laptop, akıllı telefon ve tabletler için) çözümü sunan tek üründür. inSync, hem IT hem deson kullanıcı deneyimlerini inşa eden tek çözümdür. IT deki insanlar,kurumsal verilerin son kullanıcılar üzerindeki verilerin güvenli ve uyumlu olduğunun huzurunu yaşar. Ayrıca kullanıcılar her yerde her zaman her cihazdan her zaman kendi veri erişimlerini sağlayabilirler ve arkadaşları ile dosya paylaşımı keyfini çıkarabilirler.

Intelligent Data Service Solutions
Data Protection Solutions
Disaster Recovery
Backup & Recovery
File Storage Optimizatiom
e-Discovery

Veri Koruma ve Depolama

Veritas

Veri yedekleme çözümleri kapsamında Gartner’ın lider üreticilerden biri olarak gösterdiği Veritas, veri yedekleme yazılı ve donanımı, veri arşivleme, sınıflandırma ve uzun süreli veri saklama çözümleri tarafında yaşanan problerim çözümünde sektörün öncülerinden biri.

NetBackup

Kurumsal veri yedekleme ve veri kurtarma yazılımlarında uzun zamandır pazar lider olan Veritas NetBackup, en kompleks ve en büyük çoklu-bulut platformlarını ve veri merkezi ortamlarını korumak için oluşturulmuş. NetBackup sanallaştırılmış ve bulut-tabanlı kurulumlar için, geleneksel yedekleme uygulamalarının sunabileceğinin çok daha ötesinde, yeni ve eski teknolojilerin desteğini bir arada sunuyor.

BackupEXEC

Veritas Backup Exec™, sınır tanımadan istediğinizi yapmanızı sağlayan bir yedekleme çözümü. Neyi yedekleyeceğinizi, nerede depolayacağınızı ve nasıl ödeyeceğinizi seçebilirsiniz. İster yerleşik sistemlerden buluta yedekleyin, ister iş yüklerini bulut içinde koruyun, buluttan veri kurtarın ya da yerleşik veri depolama sistemlerinize bağlanın, verileriniz her aşamada güvenli ve erişilebilir kalır. Backup Exec. daha az karmaşayla daha çok sorun çözebilmenizi, yönetimsel verimliliği artırarak basit ama güçlü bir çözüme ulaşmanızı sağlar.

EnterpriseVAULT

Enterprise Vault, kuruluşların yapılandırılmamış bilgilerini akıllı bir şekilde depolamasına, yönetmesine, keşfetmesine ve anlamasına yardımcı olan, hukuk departmanı ve BT arasındaki boşluğu dolduran bir arşivleme platformu. Gelişmiş sınıflandırma ve denetim ile müşterilerin küresel gizlilik ve finansal düzenlemeleri karşılamalarını sağlar.

Resliency Platfotm

Veritas Resiliency Platform, kurumunuzun felaket kurtarma senaryolarını otomatize ederek erişilebilirliği artırmak üzere tasarlandı. Farklı sanallaştırma, işletim sistemleri, depolama ve bulut sağlayıcıları arasındaki uygulamaları kurtaran bir platform. Sürekli veri koruması sayesinde, güncel veriye erişebilirsiniz.

FLEX Appliances
VERITAS Access

Veritas Access, kuruluşlara uzun vadeli depolama gereksinimlerine göre optimize edilmiş basit, yazılım tanımlı, ölçeklenebilir bir depolama çözümü sunar. Ayrıca bir Appliance çözümü olarak Access, yüksek maliyetli birincil depolama ile teyp ve genel bulut gibi ekonomik (ancak düşük performanslı) üçüncül depolama arasındaki maliyet / performans farkını doldurur. Yöneticilere çok daha düşük bir RTO (Kurtarma Süresi Hedefi) verirken, büyük (PB’ler) çok uygun maliyetli, şirket içi depolamaya izin verir. Kısacası, cihaz, bant veya bulutun maliyet profili ile birincil depolamaya benzer performans sağlar.

Lütfen ürünlerimizi deneyimlemek için Demo Talebinde bulunun.

Demo Talebi

Vision Solutions ürün ekipleriyle bir araya gelip sizin için nasıl çözümler yaratabileceğimizi deneyimlemek ister misiniz?